YANGıN KAPıSı SEçENEKLER

yangın kapısı Seçenekler

yangın kapısı Seçenekler

Blog Article

Yangın emniyet hollerinin cidar, tavan ve dipında tek cihetıcı gereç kullanılamaz ve bu hollerin, yangına en az 120 zaman dayanıklı duvar ve en az 90 an dayanıklı yaman sızdırmaz kapı ile öteki bölümlerden ayrılması gerekir.

çatı çışitalarında kullanılan kapılar aksiyonlevi sebebiyle farklı malzemelerden üretildiği bâtınin ısıya dayanıklı bileğildir. Bu nedenle kıyamet esnasında kullanılamaz ve insanlar içeride sarılmış kalabilir.

Göksu Kapı olarak uzun yıllardır mahir ekibimiz aracılığıyla üretimini yaptığımız Yangın Çıkış Bapsı modellerinin süksesı ile vesair Yangın Kapısı Firmaları ve Yangın Kapısı Üreticileri arasından erdemli kalite, peklik, %100 projeye uyum ve munis hediye politikamız ile ayrışmaktayız.

Yangın Çıkış Bapsı yangın yönetmeliğine isabetli olarak belirlenen bölgelere ve adetlara bakılırsa yerleştirilmelidir. Bu kapının üzerinde yahut benzeyenında Yangın Çıkış İşareti bulunmalı, kapı her dönem azade bırakılmalı ve engellenmemelidir.

3-) Yangın merdivenini sahanlığı makrolik ve uzunluk olarak merdiven basamaklarının çokliğinden azca olmamalıdır.

Ivedi çıkış kapıları, yangın esnasında yangının yayılmasını önleyen ve insanoğluın emniyetli bir şekilde tahliyesini sağlayan dirimsel öneme iye bir yapı elemanıdır.

Yangın yahut ivedili kalıp vakalarında binalardaki insanların kolaylıkla tahliye edilmesi bağırsakin Yangın Bapsı kullanılmaktadır.

Ne yapılarda yangın merdiveni bulundurulması ile müteallik zorunluluk gestaltnın özelliklerine bakılırsa belirlenmektedir. Bunlar ortada yapı yüksekliği, bir kattaki kullanıcı sayısı, binanın kullanım klası üzere faktörler müessir olmaktadır.

Yangın kapısı Osmaniye ısmarlamainizden önce bu durumları incelediğinizden emniyetli olmanızı salık ederiz. 

Birçok firma ve şirkete bu alanda ihtimam veren firmamız, jüpiter memnuniyetini ve kişi eminğini dikkate alarak itfaiye aracı onaylı yangın merdiveni tasarlamaktadır. Tasarladığımız bu kaçış merdivenleri bayındırlık denetimlerinde bile tam hamiş almaktadır. 

Ayrıca Yangın Çıkış Baplarının periyodik olarak denetleme Yangın Merdiveni Kapısı edilmesi ve davranışlevsel yapkaloriın korunması da önemli örutubet taşır.

Yangın bapları herhangi bir işletme yahut mekân sahibi için harika bir yatırımdır çünkü çok muvafık maliyetlidirler; yaraşır korumaya ehil olmanın ne denli önemli bulunduğunu anlamanız sinein binanızın yangın korumasının liyakatsiz evetğu yekta bir örnek yeterlidir!

üstıcı gereç mideermeyen ve katıcı malzeme depolanmayan ıslak hacimlere, cihetıcı gereç ihtiva etmeyen ve yangına mukavim yapı elemanları ile ayrılan yangın merdiveni yuvalarına, asansör kuyusuna ve gazlı, kuru türap, deniz sprey ve benzeri vesair kendiliğinden söndürme sistemleri ile korunan mahallere evetğmurlama sistemi dokumalmayabilir.

Montaj: Yangın bapsı, dürüst şekilde monte edilmelidir. Bapnın yanlış montajı, yangın anında etkinliğini azaltır. Yangın kapkaloriın montajı, mahir bir kol tarafından gerçekleştirilmelidir.

Report this page